wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » System tarasowy I-Clips

System tarasowy I-Clips

System tarasowy I-Clips

Marzysz o powiększeniu domu lub mieszkania, o pięknym, nowoczesnym tarasie z drewna lub kompozytu?


Teraz będzie to możliwe z najlepszym, nowoczesnym systemem mocującym I-CLIPS.

I-CLIPS to systemy tarasowe na wymiar, szybkie i bardzo łatwe w montażu, bez konieczności używania wkrętów.

Musisz tylko wybrać rodzaj deski, zamontować szyny, wpiąć deski i wykończyć listwami.

KLIK KLIK KLIK… Gotowe!


Czym jest system I-CLIPS?

System składa się z szyn i klipsów, na których montuje się deski z drewna kompozytowego, sosnowego lub jesionowego. Od tradycyjnych zestawów tego typu różni go, przede wszystkim, łatwość montażu. Wystarczy zamontować szyny w odpowiednim miejscu i umieścić na nich klipsy, by szybko i sprawnie ułożyć tarasowe deski kompozytowe lub drewniane, bez konieczności mocowania ich za pomocą śrub lub gwoździ. Produkt doskonale nadaje się do montowania na balkonach oraz w innych miejscach tego typu.


Zalety I-CLIPS

Deski i szyny są łatwe do przepięcia, dlatego można je dopasować do różnych rozmiarów i nawet najwęższych balkonów. Szyny montuje się na legarach wpinanych w regulowane wsporniki, które można podnieść na wysokość 27,3 cm. Jest to proste rozwiązanie w przypadku nierównego terenu. Stosowane szyby mocujące są wykonane z wysokiej jakości aluminium i zaopatrzone w klipsy z tworzywa sztucznego, co sprawia, że konstrukcja jest bardzo wytrzymała.

Dzięki niemu możesz zadbać o to, by Twój nowoczesny taras doskonale się prezentował, a jego estetyki nie psuły śruby oraz inne widoczne mocowania. Główną zaletą tego nowoczesnego systemu jest fakt, że może zostać zamocowany praktycznie wszędzie.


Wykorzystanie technologii I-CLIPS

Budowa konstrukcji z desek kompozytowych lub drewnianych to nie tylko łatwy, ale także sprawny i szybki przebieg prac. Korzystając z naszej oferty, możesz cieszyć się imponującą konstrukcją bez konieczności wkładania w pracę ogromnego wysiłku. W momencie, gdy szyny zostaną zamontowane, na położenie 10m2 wystarczy 10 minut pracy.

Nie tylko montaż nowoczesnego tarasu jest niezwykle łatwy, dziecinnie prosty jest także jego demontaż. Do zestawu dołączane są klucze do demontażu, które pozwolą z łatwością wymienić deski kompozytowe, lub podnieść je, jeśli utknie między nimi jakiś przedmiot.

 

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl